Was zahlt die Krankenkasse für die Medikamentenabgabe
Stanowisko
Opiekunka seniorów w Niemczech
O nas

Promedica24 poszukuje i przygotowuje do pracy opiekunki i opiekunów osób starszych na terenie Niemiec. Współpracującym z nami osobom zapewniamy legalną formę zatrudnienia oraz kompleksową organizację pobytu na terenie Niemiec.

Twoje zadania

Zakres obowiązków opiekuna zawiera się w trzech obszarach:

  • opieka nad seniorem
  • utrzymanie porządku w domu podopiecznego
  • organizowanie czynności życia codziennego

Opieka nad seniorem obejmuje:

  • codzienną toaletę;
  • kąpiele lub prysznic;
  • pielęgnację włosów, skóry i zębów;
  • czesanie i golenie;
  • pomoc w załatwianiu potrzeb fizjologicznych;
  • higienę jamy ustnej;
  • regularne zmienianie pieluchomajtek (w przypadku inkontynencji);
  • pomoc w poruszaniu się i przemieszczaniu w obrębie mieszkania, poza nim, a także pomoc przy:
    • wstawaniu;
    • chodzeniu;
    • ubieraniu i rozbieraniu;
    • wchodzeniu po schodach;
    • spacerowaniu i odprowadzaniu do domu;
  • przygotowywanie i podawanie posiłków:
    • z uwzględnieniem diety seniora;
    • w sposób łatwy do przyjęcia i pogryzienia;
  • pomoc przy jedzeniu, w niektórych przypadkach karmienie.
Minimalne wymagania
  • OBYWATELSTWO UNII EUROPEJSKIEJ
  • DOŚWIADCZENIE w opiece nad seniorami
  • ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO na poziomie co najmniej podstawowym, lub chęć odbycia kursu w naszej firmie
  • CIERPLIWOŚĆ i EMPATIA
Oferta na wiosnę i lato 2024
  • Wysokie zarobki, TERAZ NOWE WYŻSZE STAWKI
  • SZYBKIE WYJAZDY, ofertę pracy dostajesz już na spotkaniu rekrutacyjnym
  • SPRAWDZONE KONTRAKTY na których, ZAROBISZ nawet 3 846 € na rękę za wyjazd*
  • BONUS NA MAJ nawet do 250€, liczne premie: za przejście z innej firmy 200€, za polecenie kandydatów do pracy nawet 750€
  • TO TY DECYDUJESZ na jak długi kontrakt i kiedy chcesz wyjechać
  • Dbamy abyś czuła się BEZPIECZNIE I KOMFORTOWO w trakcie całego zlecenia - mamy całodobową infolinię oraz zapewniamy wsparcie Opiekuna Kontraktu
Kontakt

Jeśli chcesz z nami współpracować, musisz wypełnić formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Po rozmowie telefonicznej z naszym konsultantem zostanie umówiony termin rozmowy rekrutacyjnej.

Art der Anstellung / rodzaj zatrudnienia
Vollzeit
Rozpoczęcie zatrudnienia
od teraz
Czas zatrudnienia
stałe lub sezonowe
Nasza branża
Häusliche Pflege und Betreuung
godziny pracy
po wcześniejszym umówieniu
Miejsce pracy
Niemcy
Veröffentlichungsdatum
23. April 2024
Close modal window

Vielen Dank für deine Bewerbung bei uns. Es ist toll, dass du Interesse an einer Mitarbeit in unserem Team hast!

Deine Bewerbung ist bei uns eingegangen und wir werden sie jetzt gründlich prüfen. Wir geben unser Bestes, den Prozess so schnell wie möglich abzuschließen, aber bitte hab etwas Geduld – wir möchten sicherstellen, dass wir jede Bewerbung sorgfältig durchgehen.

Sobald wir deine Bewerbung überprüft haben, werden wir uns mit dir in Verbindung setzen.

Dziękujemy za Twoją aplikację do nas. To wspaniale, że jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu!
Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie i teraz dokładnie je sprawdzimy. Dołożymy wszelkich starań, aby zakończyć proces jak najszybciej, jednak prosimy o cierpliwość – chcemy mieć pewność, że każde zgłoszenie przeanalizujemy dokładnie.
Po zapoznaniu się z Twoim zgłoszeniem skontaktujemy się z Tobą.